СОДРЖИНА

Деан Цаин и Цхристина Цоx глуме у овој шармантној комедији о уштогљеној уредници часописа (Цоx) која се оклади да може запуштеног преваранта (Деан Цаин) претворити у нежењу године. Након што се обријао и ошишао, испостави се да је он згодан и шармантан мушкарац. Док она њега подучава правилима понашања, он ќе њу научити да ужива у тренутку. У овој љубавној причи искре лете, а љубав спаја оно што је друштво раздвојило.

Слики

Мој дивни Еддие

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Доволно кажано (2013)

  image
  За да си го оттргне вниманието додека ќерка ѝ се подготвува да оди на колеџ, една разведена масерка почнува да излегува со еден сладок и изгубен маж, но открива...
 • Самец (2009)

  image
  Приказна за Бен Калмен, 50-годишник од Њујорк и поранешен успешен продавач на автомобили, кој го уништува својот бизнис поради лоши одлуки... Бен старее: има...
 • Англичанецот што се качи на рид а слезе од планина (1995)

  image
  Хју Грант игра картограф кој навредува цел град со тоа што нивната планина ја прогласува за рид. Но наскоро тој открива дека ексцентричните жители ќе сторат сѐ за...
 • Селест и Џеси засекогаш (2012)

  image
  Оваа романтична драма се фокусира на двојка која останува блиска и по нивниот развод. Додека се снаоѓаат низ промените во нивните животи, Селест и Џеси откриваат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.