СОДРЖИНА

Занесен од претставата “Под сонцето на Тоскана”, Џејмс (Итан Пек) ја напушта работата и конечно тргнува да го пронајде својот сон. Прекрасно дело му дава инспирација да тргне по патот на самооткривањето, што го носи во Шпанија. Џејм таму ја запознава прекрасната Вероника (Елса Патаки) како и сценарист кој му го менува животот. Но набрзо Џејмс се вмешува во мрежа од љубомора, љубов и предавство.

Слики

Летно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно виноЛетно вино

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 50 први состаноци (2004)

  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
 • In Lieu of Flowers (2013)

  image
  Most love stories are about losing love or finding it. This is a story about what happens in between.
 • Сцени од сексуална природа (2006)

  image
  Секс и љубов. Некои ги бараат, на некои им треба, некои ги отфрлаат, некои плаќаат за нив, но сите сме вклучени во тоа. Во бујното зеленило на Хампстед Хит во...
 • Миран човек (1952)

  image
  Син имиграната се враќа у родну Ирску како би упознао своје корене и породичну историју...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.