рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 8.6/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Приказна за созревањето на 12-годишното момче Енди, бистар ученик, којшто ќе стори сѐ само за да не го задеваат.Најпопуларниот наставник, господин Сајмон, ќе му даде задача на Енди да работи на еден проект со неприлагодената ученичка. Енди наскоро ќе сфати зошто наставникот така постапил.

Слики

Тоа што сум

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Елизабеттаун (2005)

  image
  Дру Бејлор (Орландо Блум), некогаш надежна ѕвезда на компанија за спортски обувки, штотуку е отпуштен поради огромен пропуст на дизајнот на патики и поради загуба...
 • Миран човек (1952)

  image
  Син имиграната се враќа у родну Ирску како би упознао своје корене и породичну историју...
 • Љубов и пријателство (2016)

  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • Сцени од сексуална природа (2006)

  image
  Секс и љубов. Некои ги бараат, на некои им треба, некои ги отфрлаат, некои плаќаат за нив, но сите сме вклучени во тоа. Во бујното зеленило на Хампстед Хит во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.