СОДРЖИНА

Ирена е петнаесетгодишна девојка која живее во центар за малолетни престапници. Таа штотуку забременила и е решена да го промени својот живот со помош на Хавиер, воспитувач во центарот. Хавиер ѝ нуди тајно да живее со него и неговата сопруга Адела во куќата што ја имаат на едно зафрлено место во планините каде што може да се скрие и без проблеми да ја помине бременоста. Единствениот услов е да се согласи да им го даде бебето што го носи во утробата. Овој слаб договор ќе биде доведен во опасност кога Ирена ќе почне да чувствува дека животот што расте во неа ѝ припаѓа нејзе.

Слики

ЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌеркатаЌерката

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Под опсада 2: Мрачна територија (1995)

  image
  Пензионираниот морнарички командос Кејси Рајбек (Стивен Сигал) и внука му се качуваат во возот кој оди за Лос Анџелес, но нивните планови за одмор наскоро се...
 • Невозможна мисија 3 (2006)

  image
  Повикан пак во акција од своите шефови, Итан Хант (Том Круз) се соочува со најсмртоносниот непријател досега, садистичкиот продавач на оружје Овен Давијан (Филип...
 • Ајкула (1975)

  image
  Импресивна авантура на Стивен Спилберг за огромна бела ајкула која пристигнува на бреговите на плажа во Нова Англија и опустошува сè со крвавите напади на пливачите.
 • Невозможна мисија: Протокол дух (2011)

  image
  ИМФ се затвора кога се вмешува во светски терористички заговор. Се иницира „Протокол дух“ и Итан Хант и неговиот одметнат тим мораат да го исчистат името на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.