рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 5.91/10
(11 гласови)

СОДРЖИНА

Група луѓе кои преживеале апокалипса се борат за живот во свето полн со џунгли, шуми, мочуришта и пустини кои практично ја проголтале цивилизацијата. Освен тоа, се соочуваат и со генетски мутирани ѕверки и таинствени болести, обидувајќи се повторно да воспостават контрола на човечката раса над планетата.

Слики

Изгубена иднинаИзгубена иднинаИзгубена иднинаИзгубена иднина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смисао живота једног пса (2017)

  понеделник
  image
  Вероватно сте се више пута запитали шта ваш куќни љубимац мисли док вас замишљено гледа у очи. Кроз овај филм можда схватите што је то у његовој глави, како...
 • Град на вештерки (2010)

  понеделник
  image
  Во средниот век, Ерик и Џејсон го наоѓаат својот сонародник Малахи и го присилуваат да се врати во татковината. По неговото враќање, се покажува дека татко му на...
 • Хобит: Неочекувано патување (2012)

  понеделник
  image
  Првиот од трите филма заснован на ремек-делото на Џ.Р.Р. Толкин се одвива во Средната земја 60 години пред епската трилогија „Господар на прстените“ и го следи...
 • Крупна риба (2003)

  понеделник
  image
  Во емотивниот филм, „Голема риба“, режисерот Тим Буртон („Бетмен“, „Едвард раце-ножици“) ја носи својата неповторлива фантазија на патување кое навлегува длабоко...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.