poster

100% вук

100% Wolf (2020)

Семеен, Фантазија, Анимација, Комедија, Авантура | Австралија, Белгија, Обединетото Кралство, САД, Холандија
Режисер: Alexs Stadermann
CineStar Prem. 1 | 30.4.24 | 10:00

рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(5 гласови)

Содржина

Уверен да ќе постати најстрашнији вукодлак икад, Фреди остаје у шоку када на свој 14. роѓендан његова прва битка поѓе по злу, претварајуќи га у дивљу пудлицу. Старији чланови чопора спремају му изазов где Фреди мора да надвлада своју ружичасти и пахуљасти изглед, како би доказао да је још увек 100% вук.

Слики

100% вук100% вук100% вук100% вук100% вук100% вук

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Приказната за Десперо (2008)

  image
  Приказна за тројца нетипични херои - невклопеното глувче, несреќниот стаорец и дрдорливата слугинка со уши од карфиол.
 • Кој се плаши од волкот лош 2 (2019)

  image
  Никој никогаш не се посомневал дека ним ќе им се случи смртоносна опасност, која би можела да биде надмината само доколку бидат сплотени. Само тимската работа...
 • Мачорот во чизми (2011)

  image
  Одамна пред да ги запознае Шрек и магарето, симпатичниот, но итар Мачор во чизми мора да го исчисти своето име од сите обвиненија што го направија баран бегалец....
 • Хоп - Ускршњи Зека (2011)

  image
  „Хоп“ је прича о Фреду, незапосленом ленштини који случајно повреди Ускршњег зеку и мора да брине о њему док се не опорави. Док Фред покушава да изаѓе на крај с...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.