рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 8/10

СОДРЖИНА

Тајна мрежа илегалне трговине у мрачним угловима 'дееп wеб'-а, претње, изнуде и наручивање убистава… Оснивач злогласног 'Силк Роад'-а је за само две године од занесеног идеалисте постао шеф највеќег дигиталног тржишта наркотицима који наручује убиства сарадника, а на крају је због непажње завршио у затвору, доживотно.

Слики

Пут свиле: Тамна страна мрежеПут свиле: Тамна страна мрежеПут свиле: Тамна страна мрежеПут свиле: Тамна страна мрежеПут свиле: Тамна страна мрежеПут свиле: Тамна страна мреже

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Грабеж на банка (2008)

  image
  Во 1971 година, по грабежот на банка на улицата Бејкер во Лондон, Тери и ќленовите на неговата екипа го отвораат сефот, несвесни за тоа што ќе го откријат....
 • Џулија (2008)

  image
  Џулија има 40 години и е зависник од алкохол. Таа е манипулативна, недоверлива и патолошки лаже. Помеѓу неколкуте чашки вотка и врските за една ноќ, Џулија работи...
 • Окрутне улице (1973)

  image
  Цхарлие је доброќудни ситни утеривач дугова за свог утицајног стрица у њујоршком кварту Мала Италија. Најбољи му је пријатељ проблематични Јохннy Боy, који...
 • Панична соба (2002)

  image
  Трилер со Џоди Фостер во улогата на мајка заробена во мала соба во својот њујоршки дом со малата ќерка додека тројца натрапници брутално го напаѓаат нивниот дом.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.