СОДРЖИНА

Страшна прича о смрти која се догодила у јесен 1987. г. Након трагичне несреќе, група пријатеља из малог места мора да преживи ноќ у куќи злокобног пара. И креќу проблеми. Једном по једном почну да се остварују најгоре ноќне море. Четири пријатеља. Један телефонски позив. 60 секунди. Останите живи.

Слики

ПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозивПозив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Деветтата порта (1999)

  среда
  image
  Мистериозни човек унајмљује Корса, трагача за ретким књигама, да пронаѓе преостала два примерка књиге Девет капија краљевства сенки. Примерци потичу из...
 • Повикување 3: Ѓаволот ме натера (2021)

  четврток
  image
  „Повикување 3: Ѓаволот ме натера“ открива возбудлива приказна за терор, убиство и непознато зло кое ги шокира дури и искусните истражувачи на паранормалното Ед и...
 • Бесконачност (2015)

  четврток
  image
  Members of a search-and-rescue team uncover a global threat after travelling to a mining colony in outer space.
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  четврток
  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.