Fshatari Conhent Meyer (Michèle Bernier), i lodhur nga jeta e saj bokolike, vendosi të bënte një ndryshim të madh duke u regjistruar në fakultetin juridik. E apasionuar pas çështjeve gjyqësore, në moshën pesëdhjetë vjeçare ajo mori një diplomë juridike dhe u transferua në Marsejë për praktikën e saj të parë në firmën juridike të gjyqtarit Frédéric Filiponi (Arié Elmaleh).

Ishte në kanal:

DIVA  

REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e premte
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Dashuria eshte ne ajer (2020)

  e premte
  image
  Eda, who pins all her hopes on her education, confronts Serkan Bolat, who has cut off her international scholarship, which leaves her with a high school diploma...
 • Ballers (2015)

  e premte
  image
  A series centered around a group of football players and their families, friends, and handlers.
 • Yeşil Deniz (2014)

  e premte
  image
  there is something about love and friendship.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.