Ray Barone seemingly has it all. A wonderful wife, a beautiful family, a great job, a nice house on Long Island. There's only one problem. His obnoxious parents (who live across the street) and his jealous brother are always getting in the way.

Transmetimet në kanale:

FOX Life  

Ishte në kanal:

RTL2  FOX  TV5Monde  RTL  RTK 1  

Episodi vijues:

25.3.23
16:10
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 17
25.3.23
16:40
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 18
25.3.23
17:05
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 19
25.3.23
17:35
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 20
26.3.23
16:10
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 21
26.3.23
16:40
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 22
26.3.23
17:05
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 23
26.3.23
17:35
Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit 3, Ep. 24
REKOMANDIMET
 • Schitt's Creek (2015)

  image
  When filthy-rich video store magnate Johnny Rose and his family suddenly find themselves broke, they are forced to leave their pampered lives to regroup and...
 • Danger Force (2020)

  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • Nje familje e bashkuar (2016)

  image
  Anëtarët e një familjeje, mes të cilëve një adoleshent me aftësi të kufizuara, përballen çdo ditë me sfida nga më të ndryshmet. Karaktere unike dhe një nënë e...
 • Državni posao (2012)

  image
  The backbone of the "Drzavni Posao (Government Job)" are satirical talks between the three actors, the comments are reminiscent of the "stand-up" form. These are...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.