Jerry Seinfeld stars in this television comedy series as himself, a comedian. The premise of this sitcom is Jerry and his friends going through everyday life, discussing various quirky situations that we can all relate to (especially if we live in New York). The eccentric personalities of the offbeat characters who make up Jerry's social circle contribute to the fun.

Transmetimet në kanale:

One  Tring Smile  RTL2  

Ishte në kanal:

Superstar 2  E!  

Episodi vijues:

Sot
22:45
Zeri i arsyes
Sot
23:05
Zeri i arsyes
Sot
01:40
Zeri i arsyes
Sot
02:00
Zeri i arsyes
Sot
02:20
Zeri i arsyes
Sot
03:50
Zëri i Arsyes 7, Ep. 14
Nesër
10:35
Zëri i Arsyes 7, Ep. 14
Nesër
16:40
Zëri i Arsyes 7, Ep. 14
Nesër
21:05
Zëri i Arsyes 7, Ep. 15
Nesër
21:10
Zeri i arsyes 2, Ep. 3
Nesër
21:30
Zeri i arsyes 2, Ep. 4
e shtunë
17:25
Zeri i arsyes
e shtunë
17:45
Zeri i arsyes
e shtunë
18:10
Zeri i arsyes
e hënë
21:45
Zeri i arsyes 2, Ep. 5
e hënë
22:10
Zeri i arsyes 2, Ep. 6
1.2.22
21:45
Zeri i arsyes 2, Ep. 7
1.2.22
22:10
Zeri i arsyes 2, Ep. 8
2.2.22
21:45
Zeri i arsyes 2, Ep. 9
2.2.22
22:10
Zeri i arsyes 2, Ep. 10
3.2.22
21:45
Zeri i arsyes 2, Ep. 11
3.2.22
22:10
Zeri i arsyes 2, Ep. 12
4.2.22
21:45
Zeri i arsyes 2, Ep. 13
4.2.22
22:10
Zeri i arsyes 3, Ep. 1
REKOMANDIMET
 • Teoria Big Beng (2007)

  Sot
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Dva i pol muškarca (2003)

  Sot
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Punë zyre (2005)

  Sot
  image
  Nje serial komik qe bazohet ne jeten e perditshme te punonjesve te nje firme. Problemet qe hasim cdo dite ne ambientet e punes, marredheniet me koleget dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.