"Fiks fare" është një programi investigativ i Top Channel, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë.

Transmetimet në kanale:

Top Channel  

Episodi vijues:

e martë
20:10
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e mërkurë
06:15
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e mërkurë
20:10
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e enjte
00:45
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Sot
06:15
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Sot
20:10
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Sot
00:45
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Nesër
06:15
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Nesër
20:10
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
Nesër
00:45
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e shtunë
06:15
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e hënë
20:20
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e martë
00:45
Fiks fare, Prodhim i Top Channel
e martë
06:15
Fiks fare, Prodhim i Top Channel

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.