poster

Mr. Mercedes

Mr. Mercedes (2017)

Mister, Sci-Fi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.9/10

Tells the story of a psychopathic killer who drives a stolen Mercedes into a crowd and a recently retired detective who tries to bring him down.

REKOMANDIMET
 • Na rubu znanosti ()

  Sot
  image
  A TV show about paranormal themes, alternative science, conspiracy theories and scientific facts that have not been socially accepted.
 • Spides (2020)

  Sot
  image
  Murders, disappearances, and strange occurrences begin piling up in connection with the appearance of a new club drug called "Blis".
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.