SERIALE

 • Kim possoble

  e shtunë

  1.6.24

  07:00

  Kim possoble

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Blaze and the monster machines

  e shtunë

  1.6.24

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  AJ is an 8-year-old techie who drives monster-truck Blaze. The two go on adventures that explore the physics of how things move; tackle problems through scientific inquiry and math; and discover the parts needed to...

 • Lego ninja -go master

  e shtunë

  1.6.24

  09:10

  Lego ninja -go master

  NinjaGo: Masters of Spinjitzu (2011)

  Kur fati i botës së tyre, Ninjago, sfidohet nga kërcënime të mëdha, i takon ninjave: Kai, Jay, Cole, Zane, Lloyd dhe Nya të shpëtojnë botën.

 • Kim possoble

  e diel

  2.6.24

  07:00

  Kim possoble

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Blaze and the monster machines

  e diel

  2.6.24

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  AJ is an 8-year-old techie who drives monster-truck Blaze. The two go on adventures that explore the physics of how things move; tackle problems through scientific inquiry and math; and discover the parts needed to...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.