Emma, Ravi, and Zuri Ross head off to a rustic summer camp in Maine, where their parents met as teens. Along with their new friends, love triangle, and the fears of the camp, the trio tries their best to settle into their exciting and challenging new lives at Camp Kikiwaka.

Ishte në kanal:

Disney Channel  

REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e shtunë
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Alex and Co. (2015)

  e shtunë
  image
  A group of friends studying in secondary school find their love for music after stumbling upon a banned room in their school.
 • Obitelj pravednika (2019)

  e shtunë
  image
  Follows a world-famous televangelist family with a long tradition of deviance, greed and charitable work.
 • Danni Lowinski (2010)

  e shtunë
  image
  Danni Lowinski is a former hairdresser who has graduated in law. When she does not get a job in a noble law firm, she starts to give legal advice from a folding...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.