Identical twins Liv, a popular television star whose hit show has just finished its run, and Maddie, an outstanding student and school basketball phenomenon whose popularity is on the rise, that is until Liv makes a triumphant return to their Wisconsin high school and complicating their teenage life even more is that their parents both work at their school.

Ishte në kanal:

Tip TV  Disney Channel  Junior TV  

REKOMANDIMET
 • Emperatriz (2011)

  image
  Daleko od svog doma, u sunčanom Los Angelesu, usamljena Emperatriz Jurado (Grabriela Spanic) u očaju traži čovjeka svog života, Armandu Mendozu (Omar Fiero), kako...
 • For Heaven's Sake (2002)

  image
  It is a light hearted comedy about nuns who are constantly dodging attempts by the mayor to take over their cloister in order to create business opportunities for...
 • Kampi veror (2015)

  image
  Emma, Ravi, and Zuri Ross head off to a rustic summer camp in Maine, where their parents met as teens. Along with their new friends, love triangle, and the fears...
 • Pasardhësit (2015)

  image
  A e dini që ekziston një ishull - burg, ku jetojnë personazhet më të frikshme si Krudelia, Xhafari,Mbretëresha e keqe dhe Maleficenti? Secili prej tyre ka nga një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.