Phill Lewis

Ditëlindje: 1968

Aktor:

 1. 1. Heathers (1988), Film
  ...
  Dennis
 2. ...
  Steve Jessup
 3. ...
  Tee Vee
 4. ...
  Actor at Audition
 5. 6. Spent (1999), Film
  ...
  Doug
 6. 7. Yes Dear (2000), Seriale
  ...
  Roy
 7. 8. Spiuni (2002), Film
  ...
  Jerry
 8. ...
  Mitch
 9. ...
  Levine the Lawyer
 10. ...
  Charlie
 11. ...
  John Ryan
 12. ...
  Officer Maxwell
 13. ...
  Raye
 14. ...
  Maurice Legarche
 15. ...
  Special Agent Wolfie
 16. ...
  Judge McKible
 17. ...
  Mr. Moseby
 18. ...
  Award Presenter

Regjia:

 1. 7. Xhesi (2011), Seriale
 2. 8. A.N.T. Farm (2011), Seriale
 3. 9. Kickin' It (2011), Seriale
 4. 12. Kampi veror (2015), Seriale
 5. 15. Angie Tribeca (2016), Seriale
 6. 19. The Cool Kids (2018), Seriale
 7. 22. Abby's (2019), Seriale
 8. 23. Side Hustle (2020), Seriale
 9. 24. B Positive (2020), Seriale
 10. 25. Call Me Kat (2021), Seriale
 11. 26. Punky Brewster (2021), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.