REKOMANDIMET
 • Henry Opasan (2014)

  e premte
  image
  Henry Danger follows the adventures of 13-year old Henry Hart whose life takes a wild turn when he gets selected by superhero Captain Man to be his apprentice....
 • Thundermani (2013)

  e premte
  image
  Meet The Thundermans, a typical suburban family that happens to have astounding superpowers. At the center of the action are the 14-year-old Thunderman twins, who...
 • Marvel: Runaways (2017)

  e premte
  image
  Follows a group of six teenagers in the Marvel universe - Nico Minoru, Karolina Dean, Molly Hernandez, Chase Stein, Alex Wilder, and Gertrude Yorkes - who...
 • Chicago fire (2012)

  e premte
  image
  The story of firefighters in Chicago, both on a personal and professional level.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.