AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Murdoch Mysteries (2008)

  image
  In the late 1890s, police Inspector William Murdoch takes a new, more scientific approach to solving crimes. Assisted by coroner Dr. Julia Ogden and Constable...
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
 • Frankie Drake Mysteries (2017)

  image
  Frankie Drake Mysteries follows Toronto's only female private detective in the 1920s as she takes on the cases the police don't want or can't handle. Along with...
 • Diagnosis Murder (1993)

  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.