Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.

Transmetimet në kanale:

SUPER RTL  

Ishte në kanal:

France 2  VOX  

Episodi vijues:

e diel
20:15
Rizzoli & Isles 5, Ep. 6
e diel
21:10
Rizzoli & Isles 5, Ep. 7
e diel
22:05
Rizzoli & Isles 5, Ep. 8
e diel
23:00
Rizzoli & Isles 5, Ep. 6
REKOMANDIMET
 • The Closer (2005)

  Sot
  image
  Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e...
 • Ubojstvo: Posljednji sati (2017)

  Sot
  image
  For detectives, the key to solving the toughest homicides lies somewhere within the final 24 hours of the victim’s life. Homicide: Hours to Kill is a true-crime...
 • NCIS: New Orleans (2014)

  Sot
  image
  A spin-off of NCIS (2003) about the local field office of NCIS that investigates criminal cases involving military personnel in The Big Easy, a city known for its...
 • Müge Anlı ile Tatlı Sert (2006)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.