Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hobit: Një udhëtim i paparashi (2012)

  Sot
  image
  Me Martin Freeman, Ian McKellen, Ken Stott, Cate Blanchett. Film kandidat për 3 çmime Oskar dhe 42 çmime të tjera. Një aventurë e papërsëritshme nga regjisori i...
 • Ishulli i përshpëritjeve (2007)

  Sot
  image
  Katërmbëdhjetëvjeçarja Sam Dalton merr vendim për të shpëtuar shtëpinë e saj të vetme, të shkatërruar dhe të mbuluar me hi, rancho Princesha Romake. Sami i...
 • Tmerr ne thellesi (2017)

  Sot
  image
  Tre shokë nga Kalifornia nisen drejt bregdetit Australian për tu zhytur me kafaz për të parë peshkaqenët e mëdhenj të bardhë. Kur një dallgë e madhe shkatërron...
 • Kapiten Roni (1992)

  Sot
  image
  Komedi; Një burrë nga Çikago trashëgon një jaht të vjetër dhe së bashku me gruan, vajzën dhe djalin e tij, nisen për në Karaibe, ku punësojnë një kapiten të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.