poster

Shpejtësia 1

Speed (1994)

Aksion, Thriller, Krim, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jan de Bont

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(105 Voto)

PëRMBLEDHJE

Keanu Reeves, Sandra Bullock. Një ish polic i përjashtuar nga radhët e policisë nis një lojë perverse. Jeta e pasagjerëve të një autobuzi është vënë në rrezik. Një bombe mund te shpërthejë nga casti në cast.

Fotot

Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1Shpejtësia 1

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.