рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 8.9/10
(35 гласови)
 • епизода 1.
 • епизода 2.
 • епизода 3.
 • епизода 4.
 • епизода 5.
 • епизода 6.
 • епизода 7.
 • епизода 8.
 • епизода 9.
 • епизода 10.
 • епизода 11.
 • епизода 12.
 • епизода 13.
 • епизода 14.
 • епизода 15.
 • епизода 16.
 • епизода 17.
 • епизода 18.
 • епизода 19.
 • епизода 20.
 • епизода 21.
 • епизода 22.
 • епизода 23.
 • епизода 24.
 • епизода 25.
 • епизода 26.
 • епизода 27.
 • епизода 28.
 • епизода 29.
 • епизода 30.
 • епизода 31.
 • епизода 32.
 • епизода 33.
 • епизода 34.
 • епизода 36.
 • епизода 37.
 • епизода 38.
 • епизода 67.
 • епизода 68.
 • епизода 69.
 • епизода 70.
 • епизода 71.
 • епизода 72.
 • епизода 73.
 • епизода 74.
 • епизода 75.
 • епизода 76.
 • епизода 77.
 • епизода 78.
 • епизода 79.
 • епизода 80.
 • епизода 81.
 • епизода 82.
 • епизода 84.
 • епизода 85.
 • епизода 86.
 • епизода 87.
 • епизода 88.
 • епизода 275.
 • епизода 279.
 • епизода 281.
 • епизода 285.
 • епизода 291.
 • епизода 299.
 • епизода 303.
 • епизода 304.
 • епизода 307.
 • епизода 308.
 • епизода 311.
 • епизода 312.
ПРЕПОРАКИ
 • НЦИС (2003)

  image
  Ова од критике и публике изузетно хваљена серија крцата је акцијом и интригантним случајевима врхунског тима специјалних агената који раде изван владиног...
 • Истрага на местото на злосторството: Мајами (2002)

  image
  Врвна телевизиска забава, синоним за криминалистичка серија која со своите детективски теми ги постави највисоките критериуми, а детективот Хорејши Кејн го вивна...
 • Место злочина: Њујорк (2004)

  image
  У центру пажње је Мек Тејлор (Гери Синис) начелник њујоршке криминалистичке лабораторије, чији је посао да и у ситуацијама које оскудевају (видљивим) доказима...
 • Тандермени (2013)

  image
  Следете ги двајцата суперхерои близнаци, Фиби и Макс Тандермен, со спротивни личности, кои мора да се снајдат во училиште, со пријателите и со семејството на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.