рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 9.43/10
(56 гласови)

Елитна полицијска јединица окупљена је да се бори са злочинима у 50. држави Америке.

Се прикажува на каналите:

Kabel 1  FOX  

Беше на каналите:

RAI 2  DIVA  RTL  Tring Planet  RTL2  Sat.1  AXN  AXN Spin  

Следна епизода:

денес
15:20
Хаваи 5-0
денес
16:30
Хаваи 5-0
денес
17:30
Хаваи 5-0
денес
18:25
Хаваи 5-0
денес
19:15
Хаваи 5-0
понеделник
06:30
Хаваи 5-0
понеделник
07:20
Хаваи 5-0
понеделник
08:15
Хаваи 5-0
понеделник
09:15
Хаваи 5-0
понеделник
10:10
Хаваи 5-0
понеделник
10:50
Хаваи 5-0 3, Еп. 15
понеделник
11:45
Хаваи 5-0 3, Еп. 16
вторник
03:15
Хаваи 5-0 3, Еп. 15
вторник
04:05
Хаваи 5-0 3, Еп. 16
вторник
10:50
Хаваи 5-0 3, Еп. 17
вторник
11:45
Хаваи 5-0 3, Еп. 18
среда
03:15
Хаваи 5-0 3, Еп. 17
среда
04:00
Хаваи 5-0 3, Еп. 18
среда
10:50
Хаваи 5-0 3, Еп. 19
среда
11:45
Хаваи 5-0 3, Еп. 20
15.12.22
03:15
Хаваи 5-0 3, Еп. 19
15.12.22
04:00
Хаваи 5-0 3, Еп. 20
15.12.22
10:50
Хаваи 5-0 3, Еп. 21
15.12.22
11:45
Хаваи 5-0 3, Еп. 22
16.12.22
03:15
Хаваи 5-0 3, Еп. 21
16.12.22
04:00
Хаваи 5-0 3, Еп. 22
16.12.22
10:50
Хаваи 5-0 3, Еп. 23
16.12.22
11:45
Хаваи 5-0 3, Еп. 24
17.12.22
03:15
Хаваи 5-0 3, Еп. 23
17.12.22
04:00
Хаваи 5-0 3, Еп. 24
19.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 1
19.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 2
20.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 1
20.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 2
20.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 3
20.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 4
21.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 3
21.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 4
21.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 5
21.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 6
22.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 5
22.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 6
22.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 7
22.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 8
23.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 7
23.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 8
23.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 9
23.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 10
24.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 9
24.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 10
26.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 11
26.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 12
27.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 11
27.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 12
27.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 13
27.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 14
28.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 13
28.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 14
28.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 15
28.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 16
29.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 15
29.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 16
29.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 17
29.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 18
30.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 17
30.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 18
30.12.22
10:50
Хаваи 5-0 4, Еп. 19
30.12.22
11:45
Хаваи 5-0 4, Еп. 20
31.12.22
03:15
Хаваи 5-0 4, Еп. 19
31.12.22
04:00
Хаваи 5-0 4, Еп. 20
ПРЕПОРАКИ
 • Бригада (2002)

  image
  Во текот на 1989 година Саша Белов се враќа од војната во Авганистан. За цело тоа време додека бил отсутен, животот во неговата земја Русија се изменил многу....
 • Кобра (1996)

  image
  Они су уистину најбржи и најжешќи - полицајци с аутопута! Најуспјешнији њемачки акцијски серијал, серија која је тијеком 15 година постала хит и етаблирала се као...
 • Н.Ц.И.С. Њу Орлеанс (2014)

  image
  Овај серијал је прерада серијала "Морнарички истражитељи" и смештен је у Град полумесеца. Приказани су случајеви и животи морнаричких истражитеља, које чине...
 • Шкорпион (2014)

  image
  Врз основа на реалниот живот на Валтер О’Брајан, генијалец со коефициент на интелигенција 197. Од Министерството за внатрешни работи од Валтер е замолено да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.