Нова антологиска хумористична серија од браќата Џеј и Марк Дипла која се одвива во една соба од еден просечен американски хотел. Ова е една поинаква приказна за ликовите што минуваат низ неа во секоја посебна епизода.
Нова антологиска хумористична серија од браќата Џеј и Марк Дипла која се одвива во една соба од еден просечен американски хотел. Ова е една поинаква приказна за ликовите што минуваат низ неа во секоја посебна епизода.

Беше на каналите:

HBO3  HBO2  Stinet  

ПРЕПОРАКИ
 • The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (2014)

  недела
  image
  Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
 • Сељаци (2006)

  недела
  image
  A comedy show which follows a modern village family and many of their neighbors, dealing with Serbian mentality during the beginning of XXI century.
 • Бољи живот (1987)

  недела
  image
  У 'Бољем животу', који је и данас илузија свих становника Земљине кугле, обитељ правника Драгише Попадиќа, придошлице у главни град, бори се с уобичајеним...
 • Ридицулоуснесс (2011)

  недела
  image
  Водитељ емисије "Ридицулоуснесс", Роб Дирдек, проналази најсмешније аматерске видео снимке на интернету и од њих прави занимљиве и смешне емисије за сва времена....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.