СЕРИИ Страница 1

 • Вил Трент

  сабота

  9.12.23

  21:00

  Вил Трент

  Will Trent (2023)

  Специјални агент Вил Трент био је напуштен након роѓења и морао је да издржи тешко одрастање у преоптереќеном систему хранитељства. Вил Трент је одлучан у томе да се нико никада поново не осеќа као што се он осеќао и...

 • Вистински лаги

  сабота

  9.12.23

  23:55

  Вистински лаги

  True Lies (2023)

  Серијал инспирисан хит филмом "Истините лажи" Џејмса Камерона прати Харија Таскера, првокласног шпијуна запосленог у сектору "Омега" и Харијеву супругу Хелен, професорицу језика, која долази до шокантног откриќа да је...

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  00:50

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Леонард мора да одбере помеѓу својата нова девојка Прија и неговото пријателство со Пени. Во меѓувреме, Хауард го полудува Шелдон со еден магичен трик.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  01:15

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Кога некој му ја хакира сметката за видеоигри на Шелдон, момците го бараат злосторникот.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  01:45

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Шелдон и Ејми експериментираат со своите пријатели, ширејќи гласови, додека Хауард прави голем чекор во својот однос со Бенадет.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  02:10

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Прија ги користи своите правнички вештини за цимерскиот договор. Во меѓувреме, девојките го носат Шелдон на танцување.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  02:30

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Раџ се обидува да ја излекува својата општествена анксиозност кога разговара со жени, додека Пени ја користи Бернадет за да ги шпионира Леонард и девојка му.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  02:55

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Кога Хауард конечно ѝ кажува на својата мајка дека е посвршен со Бернадет, таа завршува во болница.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  03:15

  Теоријата за Големата експлозија

  THE BIG BANG THEORY (2011)

  Кога Бернадет го брани докторатот, момците го потсетуваат Воловиц дека тој е единствен во нивната група без докторат. Во меѓувреме, Котрапали станува нов цимер на Шелдон.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  10.12.23

  03:40

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Премиерата на петтата сезона продолжува онаму каде што застана финалето на четвртата, кога групата се справува со последиците од тоа што Пени и Раџ ја поминале ноќта заедно.

 • Самохрани родители

  недела

  10.12.23

  04:05

  Самохрани родители

  Single Parents (2018)

  Енџи покушава да се присети дешавања из ноќи препуне испијања вина и паковања. Попи наговара Вила да открије своја права осеќања. У меѓувремену, Дерек долази да покупи Енџи и њене ствари.

 • Симпсонови

  недела

  10.12.23

  04:05

  Симпсонови

  The Simpsons (1989)

  Серијал "Симпсонови" наставља да исмева све и свашта. Најдуговечнија серија на телевизији постала је једна од најпрепознатљивијих франшиза широм света. Хумором и домишљатошќу Симпсонови су оставили неизбрисив траг на...

 • Симпсонови

  недела

  10.12.23

  04:25

  Симпсонови

  The Simpsons (1989)

  Серијал "Симпсонови" наставља да исмева све и свашта. Најдуговечнија серија на телевизији постала је једна од најпрепознатљивијих франшиза широм света. Хумором и домишљатошќу Симпсонови су оставили неизбрисив траг на...

 • Симпсонови

  недела

  10.12.23

  04:50

  Симпсонови

  The Simpsons (1989)

  Серијал "Симпсонови" наставља да исмева све и свашта. Најдуговечнија серија на телевизији постала је једна од најпрепознатљивијих франшиза широм света. Хумором и домишљатошќу Симпсонови су оставили неизбрисив траг на...

 • Мистер Бин

  недела

  10.12.23

  05:00

  Мистер Бин

  Mr. Bean (1990)

  У болници Мистер Бин губи стрпљење, али се зато одлично проводи у замку Винsор.

Почеток « 1 2 3 ... 32 33 34 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.