poster

Сопругите на астронаутите

The Astronaut Wives Club (2015)

драма | САД

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 10/10

НАСА одбрала седуммина мажи да бидат првите Американци во вселената. И додека тие пред очите на целата нација се подготвуваат за опасната задача, нивните сопруги одеднаш се наоѓаат под лупата на јавноста и на насловните страници на списанијата. Од жени на војници, станале славни сопруги на астронаути, што се покажува како не баш лесна задача, поради што меѓусебната поддршка им станува многу важна.

ПРЕПОРАКИ
 • Роѓена звезда (2004)

  денес
  image
  Упознајте Џуд Харисон, 15-годишњу талентовану певачицу, која је управо победила на такмичењу кантаутора и освојила награду својих снова - потписивање уговора с...
 • Специјализант (2018)

  денес
  image
  Др. Рандолпх Белл (Бруце Греенwоод) је шеф кирургије у болници и очигледно пати од болести због које не би смио оперирати. Његове 'дрхтаве руке' њему не...
 • Забрането јаболко (2018)

  денес
  image
  Зејнеп е девојка која строго се придржува до етичките вредности, цели кон успешна кариера и се стреми кон неа, додека Јилдиз верува дека заслужува повеќе и смета...
 • БРУСКО (2013)

  денес
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.