poster

Станот 32

Malasaña 32 (2020)

Xорор, Драма, Mистерија | Шпанија, Франција
Режисер: Albert Pintó

рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(4 гласови)

Слики

Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32Станот 32

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тоа доаѓа ноќе (2017)

  image
  Замислете го крајот на светот. Сега замислете нешто полошо. Психолошкиот хорор трилер „Тоа доаѓа во ноќта“ се фокусира на еден тинејџер додека се бори со...
 • Кругот (2002)

  image
  Рејчел е новинарка што истражува една видеокасета која можеби убила четворица тинејџери. За касетата има легенда: гледачот ќе умре за седум дена по гледањето. Ако...
 • Прстенот 2 (2005)

  image
  Надевајќи се дека ќе ги остават зад себе страшните искуства во Сиетл, Рејчел и нејзиниот син се селат во мал град. Рејчел почнува да работи за локалниот весник...
 • Егзорцизмот на Хана Грејс (2018)

  image
  Додека работи ноќна смена во мртовечницата, Меган прима еден накажен труп. Заклучена сама во подрумот, таа искусува ужасни визии и почнува да се сомнева дека...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.