рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 9.2/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Ванесса, Њујорчанка која пише о поп-култури, добива интервју из снова. Чини се да би јој шеф могао постати занимљивији него што је очекивала.

Слики

Савршен за мене

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Терминал (2004)

  image
  Патникот Виктор Наворски кој потекнува од една мала источноевропска земја пристигнува на аеродромот во Њујорк. Непосредно по слетувањето, од аеродромскиот...
 • Нотинг Хил (1999)

  image
  Вилијам Такер (Хју Грант) има книжарница во областа Нотинг Хил во западен Лондон, а куќата ја дели со Спајк (Рис Ифанс), ексцентричен пријател од Велс. Еден ден...
 • Муке Ернеста Блиса (1936)

  image
  Ернест Блисс је угледни богаташ који се, без обзира на богатство, ужасно досаѓује. Једнога дана, забринути Ернест одлучи посетити доктора Сир Јамес-а Алдроyд-а,...
 • Лито виловито (1964)

  image
  Туристичка сезона у далматинском градиќу. Три младиќа отпочињу, свако на свој начин, акцију освајања странкиња. Један од њих, главни Дон Жуан, импонује осталој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.