рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(9 гласови)

Содржина

Ајмоџин е пропадната писателка од Њујорк, која не се снаоѓа во животот. Откако ќе ѝ пропаднат и кариерата и врската, таа ќе биде присилена да се врати дома, во Њу Џерси, кај своите ексцентрични мајка и брат. Згора на сѐ, во нејзината соба спие чуден маж, а во собата на мајка ѝ уште почуден.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ибица (2019)

  image
  Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот...
 • Кум по нарачка (2015)

  image
  Даг Херис (Џош Гад) е фин, но некомуникативен младоженец кој има проблем. Тој нема кум. На само две недели пред да се ожени за девојката од своите соништа (Кајли...
 • Гњурац (1993)

  image
  Комедија снимљена према позоришном комаду „Столица која се љуља“ говори о Радовану који је претрпан послом у туристичкој агенцији, па у тренутку кад његова...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.