poster

Возрасни деца од развод

A.C.O.D. (2013)

Режисер: Stuart Zicherman
TV1000 Balkan | 19.2.23 | 00:55

Оценка на корисникот: 6.3/10
(175 гласови)

СОДРЖИНА

Картер е навидум добро приспособено возрасно дете од развод. Тој сега има успешна кариера и девојка што го сака. Но кога неговиот помлад брат се свршува, Картер е присилен повторно да ги соедини своите разведени родители за свадбата.
„Возрасни деца од развод“ е филм за Картер, навидум прилагодено возрасно дете од развод. Откако го преживеал лудилото на разводот на своите родители, Картер сега има успешна кариера и девојка што го сака. Но кога неговиот помлад брат се свршува, Картер е присилен за свадбата повторно да ги соедини своите разведени родители и нивните нови партнери, предизвикувајќи со тоа хаосот од неговото детство повторно да се врати, заедно со неговиот „чукнат“ терапевт.

Слики

Возрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводВозрасни деца од разводParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Луде тридесете (2016)

  image
  Кате Фиелдс (Мамрие Харт) ускоро ќе напунити тидесету и преостало јој је свега неколико дана како би остварила своје средњошколске снове. Њене дугогодишње...
 • Вече аматера (2016)

  image
  Гаy Картер је награѓивани студент архитектуре. Има лепу жену и чекају дете. У чему је проблем? У животу му нису баш све ствари сложене, па се боји да неќе бити...
 • Унапреѓење (2008)

  image
  Доуг Стаубер (Сеан Wиллиам Сцотт) има 33 године, ожењен је, намјерава купити куќу и нада се напредовању у каријери, мјесту менаџера у супермаркету. Одједном се...
 • Pallati 176 (1986)

  image
  A comedy by well-known Albanian theater. A comedy known and loved by all, under the interpretation of the most famous actors of the Albanian National Theatre. A...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.