рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 7/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот син му нуди ултиматум: ако матурира, може да избере место каде што сите ќе отидат на летување. А тоа ќе биде Ибица. На Филипе, кој навикнал на мирен одмор, ова ќе му биде целосен шок...

Слики

ИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбицаИбица

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 21 и готово (2013)

  денес
  image
  Кејси и Милер се пријатели уште од средно училиште и сакаат да го изведат својот пријател Џеф Чанг, кој штотуку наполни 21 година, и да му покажат како изгледа...
 • Гадна вистина (2009)

  денес
  image
  Продуцентка на утринско романтично шоу е вовлечена во неколку подмолни тестови од нејзиниот шовинистички кореспондент, кој има цел да ги докаже своите теории и да...
 • Дневникот на Бриџет Џонс (2001)

  денес
  image
  Британка води дневник цела година. Решена е да се подобри и да бара љубов.
 • Сестре у акцији 2 (1993)

  денес
  image
  Први део филма са распеваним часним сестрама и много доброг хумора имао је велики успех, па је за холивудске стандарде било нормално да се сними наставак филма....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.