рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(54 гласови)

Содржина

Виетнамскиот ветеран Џон Рамбо(Силвестер Сталоне) преживеал многу потресни работи во својот живот. Сега, живее мирно, едноставно и во изолација. Во најновиот серијал на Рамбо, тој се бори против припадници на мексичкиот картел кои се осмелиле да ја киднапираат ќерка му.

Слики

Rambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last BloodRambo:Last Blood

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.