СОДРЖИНА

Еден капетан на американска подморница (Џерард Батлер) се здружува со елитна група морнарички специјалци за да го спасат рускиот претседател (Гери Олдман) кој е киднапиран од еден одметнат генерал среде воен удар.
Длабоко под Арктичкиот Океан, американскиот капетан на подморница, Џо Глас (Џерард Батлер) лови една американска подморница кога открива дека се случува таен руски пуч што се заканува да го дестабилизира светскиот поредок. Поради тоа што екипажот и земјата се во опасност, капетан Глас сега мора да собере елитна група од морнарички специјалци за да го спасат киднапираниот руски претседател (Гери Олдман) и да се инфилтрираат во непријателските редови за да спречат Трета светска војна.

Слики

Ловец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиецЛовец убиец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Испрашување (2016)

  image
  Кога ФБИ ќе добие закана која би можела да го загрози целиот град, испитувач и компјутерски стручњак се вовлечени во надмудрување со криминален генијалец. Следува...
 • Трострука претња (2019)

  image
  Кќер милијардера жели убити велики криминални синдикат којег она намјерава зауставити. Скупина плаќеника ќе се супротставити тиму опасних плаќених убојица како би...
 • Ледена крв: Наслеѓе (2019)

  image
  Напети трилер о бившем убици који је цео свој живот провео убијајуќи. Сада има прилику да спасе нечији живот, и то по цену да изгуби сопствен. Дубоко у америчкој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.