Содржина

Након што војна фирма преузме малу компанију за производњу играчака, председник компаније даје зелено светло за производњу нове линије акционих играчака, захтевајуќи да играчке буду реалистичније. У настојању да направи што је могуќе верније играчке, Бенсон у њих уграѓује најјаче војне компјутерске чипове.

Слики

Мали војници

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Деца шпиони 3-Д: Играта заврши (2003)

  image
  Малолетните тајни агенти Јуни и Кармен Кортез одат на својата најневеројатна мисија досега. Тоа е патување во виртуелниот свет на една 3Д видеоигра каде што...
 • Деца шпиони (2001)

  image
  Кармен и Џуни немаат поим дека нивните родители биле тајни агенти. Сега, исчезнувањето на неколку нивни стари колеги ги принудува да се вратат во играта. Главна...
 • Затура: Вселенска авантура (2005)

  image
  Двајца браќа кои се препираат се исфрлени во најдлабоката и најтемна вселена играјќи мистериозна игра што ја откриле во подрумот. Ако не ја довршат играта и не...
 • Луѓе во црно (1997)

  image
  Во овој блокбастер, Томи Ли Џонс и Вил Смит играат улоги на луѓе во црно кои ги регулираат вонземјаните на Земјата. Нашата земја е полна со вонземјани кои се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.