СОДРЖИНА

Кармен и Џуни немаат поим дека нивните родители биле тајни агенти. Сега, исчезнувањето на неколку нивни стари колеги ги принудува да се вратат во играта. Главна улога: Антонио Бандерас.
Пред девет години, меѓународните шпиони Грегорио и Ингрид Кортез ја замениле возбудата на шпионажата за родителство. Но, кога ги повикуваат на тајна мисија, Кортезови се разделени од нивното семејство и се киднапирани од злобиот Фиган Флоп. За среќа, има двајца луѓе што поседуваат вештини за повторно да го соединат семејството. А тоа се нивните деца, Кармен и Јуни Кортез.

Слики

Деца шпиониДеца шпиониДеца шпиониBuena Vista/MiramaxBuena Vista/MiramaxBuena Vista/MiramaxBuena Vista/Miramax

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Витешки и дење (2010)

  денес
  image
  Џун Хејвенс (Камерон Дијаз) се подготвува за лет назад кон својот дом за свадбата на сестра си, кога буквално се судира со Рој Милер (Ром Круз) насред еден...
 • Големи проблеми во Мала Кина (1986)

  денес
  image
  Када Џек Бартон (Курт Расел) на картама победи свога дугогодишњег пријатеља Ванга (Денис Дан), овај му објасни како новац нема код себе и да ќе му платити...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Хари Потер и редот на фениксот (2007)

  денес
  image
  Лордот Волдеморт се вратил, но малкумина сакаат да веруваат во тоа. Всушност, Министерството за магија прави сѐ за да го спречи светот на волшебниците да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.