СОДРЖИНА

Кармен и Џуни немаат поим дека нивните родители биле тајни агенти. Сега, исчезнувањето на неколку нивни стари колеги ги принудува да се вратат во играта. Главна улога: Антонио Бандерас.
Пред девет години, меѓународните шпиони Грегорио и Ингрид Кортез ја замениле возбудата на шпионажата за родителство. Но, кога ги повикуваат на тајна мисија, Кортезови се разделени од нивното семејство и се киднапирани од злобиот Фиган Флоп. За среќа, има двајца луѓе што поседуваат вештини за повторно да го соединат семејството. А тоа се нивните деца, Кармен и Јуни Кортез.

Слики

Деца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиониДеца шпиони

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зум (2006)

  image
  Џек Шепард, поранешниот Капетан Зум, сега е сопственик на продавница за автомобили, нема кондиција и е далеку од оној маж што порано ја заштитуваше светската...
 • Монстер камиони (2016)

  image
  Средношколецот Трип се спријателува со едно суштество што успева да се вовлече во неговиот камионет и да дејствува како турбомотор. Наскоро, Трип и чудовиштето...
 • Нова генерација (2018)

  image
  A friendship with a top-secret robot turns a lonely girl's life into a thrilling adventure as they take on bullies, evil bots and a scheming madman.
 • Соник: Супер еж 2 (2022)

  image
  Омилениот син еж во светот се враќа за авантура на следното ниво во „Соник: Супер еж 2“. Откако се населува во Грин Хилс, Соник сака да докаже дека го има она што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.