poster

Деца шпиони 3-Д: Играта заврши

Spy Kids 3: Game Over (2003)

Режисер: Robert Rodriguez
TV1000 Balkan | 21.4.24 | 16:25

рејтинг: 4.3/10
Оценка на корисникот: 7/10
(29 гласови)

Содржина

Малолетните тајни агенти Јуни и Кармен Кортез одат на својата најневеројатна мисија досега. Тоа е патување во виртуелниот свет на една 3Д видеоигра каде што неверојатната графика и суштествата оживуваат.
Децата шпиони повторно се враќаат! Тајните агенти Јуни и Кармен Кортез одат на нивната најневеројатна мисија досега, патување во виртуелниот свет на една 3Д видеоигра направена да ги надмудри кога неверојатната графика и суштествата од играта оживуваат. Преку хуморот, современите уреди, храброста, семејните врски и брзите рефлекси, децата мораат да напредуваат во нивоата на играта, соочувајќи се со предизвиците што вклучуваат трки и сурфање на вжештена лава за да го спасат светот од еден негативец жеден за моќ.

Слики

Деца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиДеца шпиони 3-Д: Играта завршиMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Меѓународно спасување (2004)

  image
  Кога „Д Худ" ја напаѓа тајната база на „Меѓународното спасување" и ги заробува речиси сите членови на семејството Трејси, само Ален Трејси и неговите пријатели...
 • Деца шпиони (2001)

  image
  Кармен и Џуни немаат поим дека нивните родители биле тајни агенти. Сега, исчезнувањето на неколку нивни стари колеги ги принудува да се вратат во играта. Главна...
 • Том и Џери: Напад на Марс (2005)

  image
  По обичају, Том гања Јеррyја све док не стигну до свемирске базе, у којој се тестира дехидрирана храна за астронауте. Ускоро се на звучницима објави да Бифф...
 • Луѓе во црно: Интернационала (2019)

  image
  Луѓето во црно отсекогаш ја заштитувале Земјата од вселенските никаквеци. Во оваа нова авантура, тие се справуваат со најголемата светска закана досега, крт во...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.