poster

Специјална ноќ

One Special Night (1999)

Режисер: Roger Young

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Роберт је у посети својој болесној жени у старачком дому. Време посета је одавно прошло, али због јаке олује и меќаве не може да позове такси да би се превезао куќи. Докторка Катрина понуди му превоз, што Роберт, не слутеќи у шта то може да се претвори, радо прихвата. Заробљени у снегу, Катрина и Роберт ќе морати да проведу ноќ у у аутомобилу

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Полноќно сонце (2018)

  image
  Срцепарателна љубовна приказна во стилот на најголемите романтичарски класици, со младата ѕвезда од филмот „Игри на гладните“ Бела Торн и со Патрик Шварценегер,...
 • Помни ме (2010)

  image
  Романтична драма што се одвива во Њујорк, летото 2001, каде судбината ги спојува Тајлер, бунтовен млад човек, и Али. Нејзиниот дух му помага да закрепне од...
 • Божиќна куќа (2020)

  image
  Чланови обитељи, који се суочавају с различитим изазовима, изнова се повезују тијеком благданског раздобља.
 • Додека бевме овде (2012)

  image
  Додека работела на литературно дело на еден ирски остров, мажена жена има афера со помлад маж...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.