СОДРЖИНА

Седум средношколки организираат камп за дневен престој на деца, а во исто време искусуваат класични средношколски проблеми.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цхиллy Цхристмас (2012)

  image
  Дечак Боби је одувек желео пса и за Божиќ га и добија, а назива га Цхиллy Цхристмас. Идуќе године његов отац, детектив, добија посао у Њујорку, што значи да...
 • Магијата на малините (2010)

  image
  Приказна за 11-годишната Моника која се обвинува себеси за домашните проблеми. Девојката мисли дека доколку победи на еден научен конкурс, нејзиниот татко ќе се...
 • Дан за памќење (2016)

  image
  Након 20 година које су провели одвојени, средњошколске љубави Оливиа и Мицк се поновно среќу кад испадне да је Мицк пјевач на Оливијином вјенчању за другог...
 • Dad Wanted (2020)

  image
  What does a thrill-seeker tween girl do when her mom forbids her to enter a BMX race? Cast an actor with nothing to lose to play her approving dad.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.