рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 6.71/10
(7 гласови)

Слики

Роми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечертаРоми и Мишел: Кралици на вечерта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Fantozzi Strikse Back (1990)

  image
  New misadventures of Accountant Fantozzi, including managing the film career of his nephew Ughina and being juror in a mafia trial.
 • Црна овца (2007)

  image
  Лезли (Лиса Кудроу), мајка на две момчиња, едвај се справува со животот додека нејзиниот сопруг се бори во Ирак. Таа е очајна за помош и се согласува братот на...
 • Жикина Женидба (1992)

  image
  Пријатељ Милан схвата да је једино решење за Жику да се поново ожени. Рачунајуќи да ту и он може да се "окористи", расписују конкурс за Жикину младу. Оsив је...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.