рејтинг: 7.1/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(72 гласови)

Слики

Избеганата поротаИзбеганата поротаИзбеганата поротаNew RegencyИзбеганата поротаNew RegencyNew RegencyNew RegencyИзбеганата поротаИзбеганата поротаИзбеганата поротаИзбеганата порота

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • На правој страни (2016)

  image
  Дејвид Вотерс (Елајџа Вуд) и Џим Стоун (Николас Кејџ) су два корумпирана полицајца из Лас Вегаса који открију тајанствени сеф са гомилом новца који потиче од...
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • Што да прави мртовец во Денвер (1995)

  image
  На бившиот гангстер Џими му е понудена последна работа од моќниот мафијашки шеф. Кога тргнува на лошо, Џими и неговите другари се означени за убиство и Џими има...
 • Патиштата на дрогата (2000)

  image
  Во Мексико, во близина на границата со САД, двајцата полицајци Хавиер (Б. дел Торо) и Маноло (Џ. Варгас) пресретнуваат камион којшто се чини дека превезува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.