poster

У служби закона

To Serve and Protect (1999)

Режисер: Jean de Segonzac

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 3/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Обитељ Царр позната је као обитељ полицајаца. Тренутно истражују серијског убојицу који је своје жртве убио на различите начине како му не би ушли у траг. Ипак, убојство пошаље Тома (Цраиг Т. Нелсон) у полицијску постају с видеоснимкама на којима је серијски убојица. Уз то, Том и његова супруга Хелен (Јоана Цассидy) морају бринути о свом неќаку Матту (Јамес Францо) којему је мајка убијена, а отац хоспитализиран идуќу ноќ након пуцњаве у оближњој трговини. Серијски убојица одлучи напасти обитељ Царр и отети њиховог неќака под пријетњом да ќе га убити. Што ќе обитељ Царр направити у овој ситуцаији? Хоќе ли Матт бити спашен на вријеме или ќе постати сљедеќа жртва?

Слики

У служби законаУ служби законаУ служби законаУ служби законаУ служби законаУ служби законаУ служби закона

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите светци на мафијата (2021)

  четврток
  image
  „Сите светци на мафијата“ е долгоочекуваниот филм претходник на одличната и наградувана драмска серија на ХБО „Сопранови“. Младиот Ентони Сопрано расте во еден од...
 • Избеганата порота (2003)

  четврток
  image
  Поротник однатре и жена однадвор манипулираат судски процес во кој е вклучен голем производител на оружје.
 • Без трага (2010)

  четврток
  image
  Етјен наскоро ќе стане шеф на голема индустриска група. Во брак со прекрасната Клеменс, тој е човек кој има се. Кога ќе наиде на Патрик, другар од детството,...
 • Виртуелен насилник (2015)

  петок
  image
  Компјутерски хакер принудува британска тинејџерка да ги извршува неговите обврски. Доколку одбие, хакерот во јавност ќе ги извади нејзините експлицитни фотографии.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.