рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8.17/10
(12 гласови)

СОДРЖИНА

Откако по 25 години брак е оставен од неговата сопруга милионерка за помлад, еден маж кој направил кариера од заведување богати постари жени мора да се пресели кај својата сестра каде што почнува да учи за вредноста на семејството.
Оставен по 25 години брак од својата екстремно богата 80-годишна сопруга за еден помлад маж, разгалениот и банкротиран Максимо (Еугенио Дербез) е присилен да ги земе работите во свои раце, можеби и првпат во својот живот кој порано бил полн со луксуз. Како резултат на тоа, остарениот жиголо нема избор освен да побара сместување кај својата отуѓена сестра, вдовицата Сара (Селма Хаек) и десетгодишниот внук Хуго. Решен да се врати на луксузниот живот, Максимо го користи Хуго за да запознае една богата вдовица, но дознава дека љубовта и довербата мора да се заработат.

Слики

Како да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовникКако да бидеш латински љубовник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Песочен човек (2011)

  недела
  image
  Едно утро, Бено наоѓа песок во својот кревет. Покрај тоа што од почекотот се обидува ова да го игнорира, за кратко време сфаќа дека тој песок истекува од него. Од...
 • Болничарката Бети (2000)

  недела
  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Ил бидоне (1955)

  недела
  image
  Аугусто је остарјели ситни варалица који за живот зараѓује узимајуќи од осталих. У томе му помажу два партнера: Роберто, који жели постати талијански Јохннy Раy и...
 • Private Life (2018)

  недела
  image
  Richard and Rachel, a couple in the throes of infertility, try to maintain their marriage as they descend deeper and deeper into the weird world of assisted...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.