СОДРЖИНА

У САД, сваких 40 секунди нестане једно дете. Никада не размишљате да се то може догодити и вама. Док се не догоди. Сама и уплашена, Кејт МекКој не жели да препусти судбину и живот свога сина отмичарима. У кључном тренутку она одлучи да узврати. У напетој трци против времена, Кејт ништа не може спречити у невероватној потери спашавања живота свога сина.

Слики

ОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмицаОтмица

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Последниот обред (2012)

  денес
  image
  Натан (Р. Доноуху), студент по антропологија повикува неколку свои колеги и професорот (С. Дорф) на напуштениот ранч на своето семејство кој се наоѓа на света...
 • Погрешното момче од соседството (2019)

  денес
  image
  Откако тинејџерката Кејти е осудена на домашен притвор, таа се вљубува во згодното момче Џон, нововселениот сосед. Иако нивната афера на почетокот изгледа...
 • Ноќен лет (2005)

  денес
  image
  Една жена (Рејчел МекАдамс) е киднапирана од странец (Силијан Марфи) на рутински лет. Под закана дека ќе го убијат татко ѝ, таа е принудена да му помогне на...
 • Биг мама (2000)

  денес
  image
  За да заштити убава жена и нејзиниот син од крадец, ФБИ-агент се преправа во крупна баба.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.