рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 8/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Патолог Тибор Малкав има болесну мајку и хитно му треба новац за њено лечење. Због тога пристане убити непознатог мушкарца и тако зарадити. Следеќи дан стигне му писмо од Ференца Сзирмаиа којег је убио и испостави се да то није никакав странац. Тибор га познаје и схвати да треба што пре пронаќи наручитеља не би ли се извукао од казне...

Слики

Истражитељ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  недела
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  недела
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  недела
  image
 • Збогување (2019)

  недела
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.