poster

Stung

Stung (2015)

Режисер: Benni Diez

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10

Содржина

An fancy garden party turns into upper class prey when a colony of killer wasps mutates into seven foot tall predators.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Сахара (2005)

  image
  Главниот истражувач Дирк Пит оди на животна авантура во потрага по изгубениот воен брод познат како „Брод на смртта".
 • Ѕвездени патеки 4: Патот за дома (1986)

  image
  Двадесет треќи век је и тајанствена ванземаљска сила прети Земљи исушивањем океана и уништавањем атмосфере. У фанатичном покушају да спасе човечанство, Кирк и...
 • Луѓе во црно: Интернационала (2019)

  image
  Луѓето во црно се прошириле низ целиот свет, но исто така се прошириле и вселенските никаквеци. А за да нѐ чуваат безбедни, декорираниот агент Х (Крис Хемсворт) и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.