СОДРЖИНА

Медицински техничар у континенталној Америци Јаке Цартер (Мике 'Тхе Миз' Мизанин) и његова партнерица Зое (Анна Ван Хоофт), након јављања на позив за помоќ, покушавају спасити Ану (Марyсе Мизанин) на коју су се срушиле цигле које је преносио кран, но нису били успјешни. Убрзо се затекну усред сукоба немилосрдне мотористичке банде и рањеног Цолеа (Натхан Митцхелл) којег банда прогони јер је са својим партнером Таyлором (Yусуф А. Ахмед) убио њиховог воѓу.

Слики

Тхе Марине 5: БаттлегроундFoto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Foto: RTL / © 2017 WWE Studios Finance Corp.Тхе Марине 5: Баттлегроунд

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Глупи крадци (2009)

  image
  Еден искусен ограбувач кој должи многу на руската мафија, најмува еден новајлија за да изведат уште еден грабеж, во оваа криминална драма од режисерката Мими...
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Елитни убијци (2011)

  image
  „Елитни убијци“ го следи поранешниот специјалец, кој се враќа од пензија за да го најде својот исчезнат ментор. Но мисијата нема да биде лесна бидејќи еден...
 • Тешка мета (1993)

  image
  Ченс Бордо, пропаднат каџунски морнар-трговец, спасува млада жена од банда насилници на улиците на Њу Орлеанс, а потоа се согласува да ѝ помогне да го најде...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.