СОДРЖИНА

Џеф и Ен, двоје пријатеља који раде као учитељи у средњој школи, имају срамотно мало среќе у љубави. Немају шта да изгубе, па једног лета смисле план како да се претворе у опуштене особе пуне самопоуздања какве желе да буду. Почиње као весела авантура откривања самих себе, али ускоро се претвара у урнебесан експеримент у којем губе своје личности, достојанство, а можда и пријатељство.

Слики

Чудесни секси људиЧудесни секси људиЧудесни секси људиЧудесни секси људиЧудесни секси људиЧудесни секси људи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  денес
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  денес
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  денес
  image
 • Збогување (2019)

  денес
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.