СОДРЖИНА

Мистериозен трилер, во кој станува збор за еден пар во финансиска криза, кои ќе откријат координати што ќе ги одведат до богатство.. Но, за да дојдат до него, тие мораат да се дружат со еден друг пар, со мистериозни автостопери и да минат низ една пустелија...

Слики

Ладнокрвна алчностЛаднокрвна алчност

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Исчезната на седумнаесет години (2007)

  image
  Емили Јанзен отсекогаш имала посебна интуиција и талент за гледање на вистината во луѓето. Сепак, таа не била во можност да го предвиди исчезнувањето на својата...
 • Морамо да попричамо о Кевину (2011)

  image
  Ева се одриче каријере како би родила Кевина. Однос измеѓу мајке и сина компликован је од првог дана. Када Кевин као тинејџер почне да се понаша нерационално и...
 • Мајчина жртва (2017)

  image
  Катхрин је самохрана мајка 17-годишње Јосеy, пуна љубави, али превише заштитнички настројена, док Стефан, Јосеyн отац, улази у други брак. Када Јосеy нестане, сви...
 • Психо (1960)

  image
  Секретарка од Феникс проневерува четириесет илјади долари од клиентот на својот вработувач, потоа бега и се пријавува во далечен хотел кој го води млад човек со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.