СОДРЖИНА

Када се новинари сјате на месту догаѓаја, Престон у бесу разбија једну камеру, а када тај снимак доѓе до продуценткиње Чејс Рензи, она схвата да јој је пред очима нова звезда полицијског ријалити шоуа названог "Шоутајм". Иако у првом тренутку одбија да наступа у серијалу, након што тв куќа запрети да ќе тужити полицију због разбијене камере, Мич невољно прихвата ангажман.

Слики

ШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајмШоутајм

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Другите дечки (2010)

  image
  Несоодветните детективи на њујоршката полиција, Гембл и Хојц (Вил Фарел и Марк Валберг) се осудени на доживотна канцелариска работа. Тие се мразат меѓусебно, како...
 • 30 минути или помалку (2011)

  image
  Испорачувачот на пици Ник се судира со криминална шема кога го киднапираат двајца криминалци кои му врзуваат бомба на градите и му кажуваат дека има само неколку...
 • Такси 2 (2000)

  image
  Јапонскиот министер за одбрана доаѓа во Франција за да ја провери способноста на француските полицајци во борбата против тероризмот и да го потпише "договорот на...
 • Трепќуќа светла (2000)

  image
  Четири ситна криминалца из Копенхагена успевају да преваре шефа мафије и украду му преко 4 милиона данских круна, које су требали да му донесу. У покушају да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.